UAB KOMVISTA logo

 Tel.: +370 687 55809

 +370 6987 1407

AUKŠTOS KOKYBĖS KOMPIUTERIŲ REMONTAS KLAIPĖDOJE

   PASLAUGOS VERSLUI

 

               Mūsų specialistai parinks sprendimus, kurie būtų pritaikyti jūsų verslui ir pagal jums tinkamą biudžetą. Mes suprantame, kad kiekvieno verslo poreikiai yra unikalūs. Mes teikiame kompiuterių remonto paslaugas profesionaliai ir greitai, kad jūsų technika kuo greičiau sugrįžtų į rikiuotę ir veiktų taip  greitai, kaip tik įmanoma.Mūsų įmonės technikai gali padėti išspręsti daug iškilusių problemų , pradedant nuo paprastų ir baigiant kompleksinių sprendimų įgyvendinimu. Štai keletas iš mūsų įmonės teikiamų paslaugų :

 

 • nemokamų svetainių kūrimo paslauga

   

  Mes sukursime svetainę jūsų įmonei visiškai nemokamai. Taip tikrai nemokamai. Svetainė bus pritaikyta mobiliems įrenginiams.

  Svetainė bus laaabai greita ! Daugiau apie nemokamas svetaines skaitykite čia.

   

 • priminimo apie archyvavimą paslauga !

   

  Jūs žinote , kaip svarbu yra nepamiršti pasidaryti savo duomenų atsarginę kopiją. Deja praktika rodo, kad per darbus tiesiog pamirštama pasidaryti savalaikę atsarginę duomenų kopiją. Užsiregistruokite mūsų puslapyje "AKCIJOS" ir mes nemokamai du kartus per savaitę atsiųsime jums priminimą apie archyvavimą į elektroninį paštą .

 • iškilusių problemų likvidavimas atvykus į jūsų įmonę

   

  Pasukite mums ( +370 687 55809 / +370 69871407 ) ir mes atvyksime į jūsų ofisą pašalinti kompiuterių gedimų.

 • kompiuterių , planšečių remontas mūsų įmonėje

  Jūs visada galite užvešti mums savo "streikuojantį" kompiuterį, planšetę, spausdintuvą ar kitą IT įrangą ir mes pasirūpinsime jos taisymu.

Komvista service icon svg
 • buhalterinių programų priežiūra

   

  Prireikus mes galime teikti buhalterinių apskaitos programų ("Konto" , "Pragma" ir kitų) priežiūrą.

 • duomenų šifravimas

   

  Informacija, informacija ir dar kartą informacija. Nesvarbu, kokio dydžio jūsų kompanija ar didelė ar visai maža, jums reikia turėti informacijos saugumo sistemą. Didelę jūsų įmonės vertės dalį sudaro būtent informacija : informacija apie prekes, įskaitant dizainą, planus bei brėžinius,finansinė informacija, jūsų įmonės korespondencija, informacija apie klientus ir tiekėjus ir Vienas iš informacijos apsaugos būdų yra informacijos šifravimas. Jūs galite pasirinkti kokią informaciją norėtumėte šifruoti - ar tai būtų elektroniniai laiškai , ar dokumentai, ar buhalteriniai duomenys.Užšifruotą informaciją jūs drasiai galite talpinti interneto saugyklose ( angliškai "online backup" ) arba archyvuoti įvairiose duomenų laikmenose.

 • konsultacijos ir analizė

   

  Jei turite klausimų apie kompiuterius, nešiojamus kompiuterius, planšetes, tinklo įrangą ar programas, kreipkitės į mus ,

  mes visada pasistengsime išsamiai atsakyti į iškilusius klausimus. Prireikus išanalizuosime esamą IT ūkio situaciją įmonėje  ir pateiksime jums pasiūlymą ką ir kaip būtų galima patobulinti, pagerinti ir padidinti  įmonės produktyvumą.

   

 • iškilusių problemų likvidavimas nuotoliniu būdu

   

  Kartais iškilus nedidelei problemai, jūsų kompiuterį galima sutvarkyti nuotoliniu būdu iš mūsų įmonės prisijungus prie jūsų kompiuterio pagalbinių programų pagalba. Šiuo būdu tvarkant kompiuterį , jūs parsisiunčiat patikimo gamintojo programėlę ir ją paleidžiate (programėlė nesiinstaliuoja į jūsų kompiuterį ir atlikus darbus galima tiesiog ją ištrinti). Pasakote mums slaptažodį ir vartotojo vardą, o mes prisijungiame ir sutvarkome jūsų kompiuterį. Mums tvarkant kompiuterį, jūs matysite visus musų atliekamus veiksmus.

 • svetainių talpinimo paslauga

   

  Mes teikiame svetainiu talpinimo (angliškai "hostingas") ir priežiūros paslaugas. Mūsų serveriai prižiūrimi ir aptarnaujami kompetetingų administratorių , todėl juose regulariai vykdomi visi privalomi serverio atnaujinimai, darbingumo ir saugumo patikrinimai.

 • kompiuterinės įrangos priežiūra - reguliari profilaktika

   

  Nieko nėra blogiau, kai jūs turite atlikti skubius darbus, o jūsų kompiuteris lyg tyčia užsispyrė ir nereaguoja į jūsų

  duodamas komandas. Dėl šios priežastie stringa darbai, nepatenkinti klientai, stresas darbe, o jei nuo jūsų yra priklausomi

  kiti komandos nariai, byra ir visa įmonės darbų grandinė. Norint to išvengti , mes siūlome jūsų įmonės kompiuterių

  aptarnavimo paslaugas pagal sutartį. Jūsų kompiuteriuose bus laiku atnaujinta programinė įranga, išvalyti virusai ir

  operacinė sistema, pakeisti elektronikos komponentai bei laiku nustatyti kompiuterių gedimai bei laiku atlikta profilaktika.

  Kompiuterių aptarnavimo kainas pagal sutartį žiūrėti čia.

   

 • duomenų atstatymas

   

  Sugedo kietasis diskas ar USB atmintukas? Prapuolė svarbi informacija? Nenusiminkite, galbūt dar ne viskas prarasta. Mūsų įmonės inžinieriai dės visas pastangas, kad išgelbėti jūsų duomenis iš sugedusios laikmenos.

 • kritinių duomenų archyvavimas

   

  Kritinių duomenų archyvavimas nustatytais intervalais. Jei duomenis archyvuoja jūsų įmonės atsakingas darbuotojas ar buhalteris, galime suteikti priminimo apie archyvavimą paslaugą.

 • web formų kūrimo paslauga

   

  Pagal jūsų norimą struktūrą mes galime sukurti jūsų svetainei  kontaktų formą, užsakymo formą, registracijos formą, pakvietimų formą, apklausos formą.  Jūs galėsite prisijungti prie duomenų bazės ir matyti bei tvarkyti duomenis , kuriuos įvedė jūsų vartotojai į sukurtą formą.

   

 • programavimo paslaugos

   

  Jei jums reikia nedidelės apimties pagalbinės programos - mes teikiame programavimo paslaugas smulkioms įmonėms .

  Tiesiog suformuluokite kokias funkcijas ir užduotis turėtų atlikti programa, atsiųskite mums ir mes su jumis susisieksime.

   

 • gedimų šalinimas 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę

   

  Kartais nutinka taip, kad kompiuteris "paveda" po darbo valandų, o jums būtinai reikia atlikti numatytus darbus. Skambinkite mums ( +370 687 55809 / +370 69871407 ) ir mes atvyksime pas jus bet kuriuo paros metu.

 • labai labai skubus remontas

   

  Reikia pagalbos suremontuojant kompiuterį čia ir dabar? Pasukite mums ( +370 687 55809 / +370 69871407 ) ir mes skubiai atvyksime pas jus (taikomi papildomi įkainiai).

PASLAUGOS PRIVATIEMS

 

Privatiems klientams teikiame beveik visas paslaugas kaip ir verslo klientams. Žemiau nurodytos papildomos paslaugos .

 

 • vaikų kontrolės paslauga

   

  Sukonfigūruosime jūsų namų tinklą taip, kad jūs iš savo telefono galėtumėte atjungti bet kurį namų kompiuterį ar telefoną nuo interneto . Panorėjus bet kada vėl galite įjungti prieigą prie interneto (turite turėti prieigą prie namų maršrutizatoriaus ( angliškai "router" ) - vartotojo vardą ir slaptažodį ir routeris turi palaikyti tokia funkciją).

   

 • iškilusių problemų likvidavimas atvykus į jūsų namus

   

  Jei neturite galimybės užvežti kompiuterio pas mus, nieko tokio, mes galime atvažiuoti į jūsų namus ir panaikinti iškilusią problemą. Jei kartais problemos vietoje išspręst nepavyktų, mes išsivešime kompiuterį, jį sutvarkysime ir atvešime jau sutvarkytą kompiuterį jums atgal į namus.

   

 • kietojo disko atvaizdo ( image ) archyvavimo paslauga

   

  Kieto disko atvaizdas - tai , kai jūsų naujas ar naujai suinstaliuotas kompiuteris su visomis programomis suspaudžiamas ir supakuojamas į failą. O kada jau jūsų kompiuteris pilnas klaidų, šiukšliu, įvairių trikdžių ar užpultas virusų, jūs galite patys (arba mes tai galime atlikti) atstatyti kompiuterį į pradinę padėtį. Tik būtinai nepamirškite pasidaryti savo duomenų (dokumentų, nuotraukų, video ar kitų svarbių failų atsarginės kopijos).

UAB KOMVISTA logo
Komvista service icon svg
UAB KOMVISTA logo
Komvista service icon svg
UAB KOMVISTA logo
UAB KOMVISTA logo
UAB KOMVISTA logo
UAB KOMVISTA logo
UAB KOMVISTA logo